Meist

Beebimonitorid.ee veebipoe loomise mõte sai alguse, kui meie perre oli peatselt sündimas esimene beebi. Saamas esmakordselt lapsevanemateks ning olles kuulnud hirmuäratavaid lugusid, mis lastega täiesti hääletult magamise aeg on juhtunud, soovisime oma beebile pakkuda võimalikult turvalist keskkonda. Tutvudes mitmete tuntud e-poodide tootevalikuga leidsime, et beebimonitoride valik Eestis on üsna kesine ning hinna-kvaliteedi suhe on paigast ära. Naljaga pooleks sai ka välja käidud idee, et lihtsam tundub ise hakata beebimonitore müüma, kui leida sobilik Eesti turult. Sellest naljast on tänaseks saanud reaalselt töötav e-pood, mis loodetavasti abistab paljusid peresid hea valiku tegemisel.

Beebimonitoride esialgsel otsingul sai üheks meie tingimuseks, et sellel peab olema ka kaamera. Katsetades mitmete kuude vältel hulgaliselt erinevaid beebimonitore, jõudsime me lõpuks toodeteni, mis meie jaoks täitsid kõik vajadused. Monitore testisid ka meie pere ja lähedased, kellel oli samuti vaid kiidusõnu jagada. Olles saanud palju positiivset tagasisidet tekkis soov ja julgus neid tooteid ka teistele pakkuda.

Magav beebi

Ole kursis parimate pakkumistega!

Liitudes meie uudiskirjaga, olete alati kursis parimate pakkumiste ning uudistoodetega.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram